Uçan Balon Sipariş

Helyumlu Balonları Nasıl Alabilirim?

İstanbul Avrupa yakasında bulunan mağazamıza gelebilir veya aynı gün  eve teslim balon siparisi verebilirsiniz.

Uçan balon teslimatları kişiye özeldir. İstediğiniz saat diliminde ürünler teslim edilmektedir. Balonlar helyum gazıyla şişirilmektedir.

NOT: Aynı gün balon teslimatı minumum 200 TL lik siparişleri kapsamaktadır.

Aynı Gün Adrese Teslim Ücretleri : 

Avrupa Yakası 40 TL   

Anadolu Yakası 75 TL dir.

FIRSAT: 80 adet veya üzeri  balon siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

NELER YAPIYORUZ ? 

1 YAŞ BALONLARI

İlk doğum günleri her zaman özeldir, peki onu mükemmel hale getirmek için neye ihtiyacınız var? Tabi ki de uçan balonlara.

O büyük doğum gününü daha da heyecanlı kılmak için bir dizi balon seçtik. İster çeşitli baskılı balonlar , ister Disney karakterleri veya üstüne mesaj yazılı tüylü şeffaf balonlar hepsi Köklü Süs de.

DOĞUM GÜNÜ UÇAN BALONU

5. veya 95. doğum gününüz olsun, aklınızdaki herhangi bir kutlamaya, bir araya gelmeye veya buluşmaya uyacak balon setlerimize bir göz atın. Dahil ettiğimiz her şey, temanıza ve bütçenize uygun balonlardan oluşmaktadır. Mekanınızın görünümünü dönüştürmek için eve teslim balon siparişi verebilirsiniz.

SEVGİLİYE UÇAN BALON

Hiçbir şey kendi kişisel mesajınızla balon üzerine yazdırdığınız mesaj kadar etkili olamaz. Sevgililer Günü yelpazemiz ve aşk temalı balonlarımız, sevdiğiniz için mükemmel bir hediyedir, kutuda uçan şeffaf balonlar, love veya "seni seviyorum" yazılı balonlarımız, kalpli folyo balonlar sevginizin gücünü gösterecektir.

Özel bir şekilde evlenme teklifinde bulunmak için yüzüklü uçan balon setimizden sipariş edebilirsiniz. Hediye mesasınız ücretsiz hazırlanacaktır.

BABY SHOWER UÇAN BALONU
   Helyumlu rengarenk balonlarımızla mükemmel baby shower etkinliği düzenleyin. Daha yolun başındaki anne adayının üzerinde etki yaratacak kadar düşünceli ve akılda kalıcı olan üstü yazılı uçan şeffaf balonla ekstra özel bir hediye almış olursunuz.

  Baby shower partinize nerede ev sahipliği yapıyor olursanız olun, mekanınızda aradığınız her temaya ve stile uyacak şekilde canlı süslemeler, balonlar  ve çarpıcı renk şemalarıyla tamamlanmış muhteşem tasarımlı birkaç parti malzemeleri ile dekore edildiğinden emin olun.

CİNSİYET BALONU


Yeni doğacak bebeğinizin cinsiyetini açıklamak için cinsiyet uçan balonunu kullanın. Mekanınızı, kız veya erkek çocuğunuza uyacak bir dizi güzel tasarımla dekore edin ve Kız mı Erkek mi baskılı uçan balonlarla süsleyin. Cinsiyet balonlarını yaratıcı fikirlerle süslemekteyiz.

YENİ DOĞAN BEBEK BALONU


Yeni doğmuş bebeğinizin gelişi, herhangi bir çift için en heyecan verici anlardan biridir, kız veya erkek çocuğunuza göre uyarlanmış uçan balonlarla yaratıcı bir görsel oluşturun. Süslemelerinize biraz anlam katmak için şeffaf balonlar üzerine kendi metninizi yazdırabilirsiniz.
 

YILDÖNÜMÜ BALONU


Mutlu evlilik yıldönümünüzü  keyif veren balonlarımızla kutlayın! İster bir yıldır birlikte olun, ister altın yıldönümünüz olsun ,Köklü Süs olarak canlı, zarif ve göz alıcı uçan balonlarımızla partinize renk katmaya hazırız. Birçok farklı seçenek arasından siparişinizi verebilirisiniz.

GEÇMİŞ OLSUN BALONU

En yakınınızın ve sevdiklerinizin hastalık ve iyileşme dönemlerinde onlara değer verdiğinizi bilmesini sağlamanın mükemmel yolu 'Geçmiş olsun' temalı balonlarımızdır.Bu zor zamanlarda herkesin moralini yüksek tutmak için çalışmaktayız. Şeffaf uçan balonlara istediğiniz geçmiş olsun mesajını yazdırabilirsiniz.

NİŞAN KINA VE DÜĞÜN İÇİN BALONLAR

Gittiğiniz her zevke, mekana, temaya veya renk düzenine uyacak yeterli balon seçenekleriyle düğünnişan veya kına dekorasyonlarınızı akılda kalıcı hale getirin.Yaklaşan nişan partisini unutulmaz kılmak için çarpıcı balon dizimizle şaşırtın. Kendi metniniz, yazı tipiniz, miktarınız ve renginizle özelleştirebileceğiniz kişiselleştirilmiş  balonlarımızla hayalinizdeki dekorasyonu yaratın. Yaratıcı bir son dokunuş için bir dizi muhteşem süsleme,  balon setleri ve balon konfeti ve simleri seçenekleri arasından seçim yapın. Tüm konuklarınızın yıllarca hatırlayacağı, rüya gibi ortam yaratmak sizin elinizde.

İYİ ŞANSLAR BALONU

İster yeni bir kariyere başlıyor, ister gelecek sınavlara hazırlanıyor olsunlar, sürpriz yapmak istediğiniz aile üyesine veya arkadaşınıza uyacak neşeli ve duygusal  balon seçeneklerimiz mevcuttur.Yeni işe başlayacak sevdiğinizin ofisine kutuda uçan balon gönderebilirsiniz. Hatta bir adım daha ileri gidebilir ve seçtiğiniz tüy ya da konfeti, renk ve metinle kendi kişiselleştirilmiş şeffaf balonunuzu oluşturabilirsiniz.

BABAYA UÇAN BALON

Dünyanın en yakışıklı babası için en güzel balonlar Köklü Süs de. 

Babanız ister içten mesajlar, ister daha basit ve şık bir tasarım seviyor olsun, seçebileceğiniz biryok yaratıcı balon çeşidine sahibiz. Örneğin bıyık balon seti son dönemin en tercih edilen ürünümüzür. Özel bir mesaj, dolgu ve tasarımla kişiselleştirilmiş balonlarımızla bir adım daha ileri gidebilirsiniz.

KUTUDA  BALON

İstanbul'da kutuda uçan balon siparişleriniz gönderilmektedir. Kutu içindeki seffaf yazılı balonlar helyumlu olduğundan kutu açıldığında yükselecek, tatlı bir sürpriz ortamı yaratacaktır.

İSTANBUL UÇAN BALON 

İstanbul'da çizgi karakter balonları satışı yapmaktayız. Unicorn, kral şakir, pepee, spiderman, lol bebek, elsa ve daha birçok çizgi karakterin helyumlu balonlarını web sitemizden satın alabilirsiniz.

ANNEYE UÇAN BALON

  Bu yıl çikolata ve çiçekler biraz klişe mi hissettiriyor? Anneler Günü balonlarımız mükemmel bir alternatif hediyedir ve Annenize ne kadar değer verdiğinizi göstermenin gerçekten güzel bir yoludur. Özel Anneler Günü balonlarımızdan birini seçebilir veya kendi renk düzeninizi seçebilir ve dışarıya  kişisel bir mesaj ekleyebilirsiniz.

  Balonunuza bir hediye mesajı  ekleyebilirsiniz ve annenizi şaşırtmak için balonunuzu tamamen şişirilmiş ve kutuda uçan balon şeklinde sipariş verebilirsiniz.

UÇAN BALON FİYATLARI