top of page

1 Yaş Doğum Günü Konsepti

Herkes bebeğin ilk yaş gününün mutlu olmasını dilerken, bebeğin ebeveynleri de tebrik edilmeyi hak ederler çünkü bebeğin ilk yılında onlarca sıkıntıya göğüs germişlerdir!

 O yüzden artık bebeğin dikkatinin ve enerjisinin sınırlı olduğunu unutmadan, olabildiğince unutulmaz, neşeli ve eğlenceli bir doğum günü partisiyle kutlama yapmak zamanı geldi diyebiliriz.  

 Peki partinizi mükemmel hale getirmek için hangi dekorasyona ihtiyacınız var? O çok özel doğum gününü daha da heyecanlı kılmak için gerekli olan parti malzemeleri ve süsleri Köklü Süs de.

 Bir doğum günü partisi temasıyla başlayın ve gerisi kolayca takip edecek. Parti teması mekanı, dekorasyonları, doğum günü pastasını ve parti yemeklerini belirleyecektir. Temayı nispeten basit tutun ve partinin her bir unsurunun kapsayıcı fikre geri dönmesini sağlayın. Winnie the Pooh, Mickey Mouse ve Elsa Frozen, Kral Şakir gibi çizgi film kahramanlarının renklerini ve ürünlerini de parti konsepti olarak belirleyebilirsiniz.

  Partiyi kişiselleştirin.

Kız çocuğu ya da erkek çocuğu olması farketmez geçen yıl bebeğinizin en sevdiği birkaç şeyi vurgulayın (ilk kelime! En sevdiği yemek!) Ve partide sergilediğiniz 1. yaş afiş ya da posterinde ona da yer verin. Bunu yaptığınızda konukların ilk yaşına giren bebeğiniz hakkında bilgi edinmesini sağlar ve bebeğiniz büyüğüdünde hatırlayıp eğleneceğiniz güzel anı yaratmayı başarırsınız.

 Planlama yaparken, annelerin emzirebileceği yerler, erişilebilir alt değiştirme masaları, çocukların oynayabileceği güvenli bir alan ve parti konukları tarafından yenmeyecek yaşa uygun parti süsleri üçgen flamalar, uçan balonlar gibi detaylar da önemlidir.

 Misafirler gelmeden önce fotoğraf çekin.

Bebek uykusuz kalmadan veya kekle kaplanmadan önce cep telefon ya da fotoğraf makinanızdan birkaç resim çekin. Uzman ipucu: Instagram'a layık bir fotoğraf çekmenizi sağlamak için büyük günden önce küçük bir pasta yapın veya sipariş edin ve etrafta misafir olmadan sade bir fotoğraf çekimi yapın. Bebek gülümseyecek ve not defterine göz atan hiç kimse resmin farklı bir günde çekildiğini bilmeyecek.

 Bir zaman kapsülü oluşturun.

Bu parti faaliyeti sadece kalem, kağıt ve bir kutu gerektirir. Konuklarınızdan ilk doğum gününde doğum günü bebeğine bundan yıllar sonra okunacak kısa bir mektup yazmalarını isteyin. Partinin anısı veya ilk yıl ya da gelecek dilekleri gibi ne yazacağına dair önerilerde bulun. Harfleri "21 yaşına gelene kadar açmayın" yazan (veya hangi yaşta olursanız olun) işaretli bir kapta saklayın. Online partiler için, misafirlerden gönderilerini size e-posta ile göndermelerini isteyin.

 Kısa ve tatlı tutun.

Küçük çocuklar çabucak yorulup uyumak isteyebilirler. Partinizi 2 saat veya daha kısa bir süre ile sınırlayın, böylece herkes olumlu bir şekilde ayrılabilir. Online partiler daha da kısa olabilir.

 1 Yaş Doğum Günü Konsepti

 Köklü Süs olarak 1 yaş kategorisinin içerisinde farklı temadan tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, bayrak, balon, davetiye, asmalı süs, iyi ki doğdun yazısı ve daha birçok doğum günü süsleri ve yan ürünlerine de ver yerdik. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz 1 yaş doğum günü parti setlerini sepete ekleyerek çok kısa sürede siparişinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. 1 Yaş doğum günü hazırlıklarınızı tamamlayabilmeniz için az vaktiniz kaldıysa aynı gün eve teslim siparişi verebilirsiniz.

  Bu mutlu günü en güzel süslerle süslemek için 1 yaş doğum günü konsepti ile karşınızdayız. Rengarenk kız ve erkek bebek bir yaş doğum günü süsleri ve parti malzemeleri ile Köklü Süs olarak mutluluğunuza mutluluk katmak istiyoruz.

Ürün Fiyatları

Sitemizde minumum sipariş bedeli 300 TL dir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page