top of page

Diş Buğdayı Süsleri

   Bebeğimizin ilk dişi çıktığında ki  bu  genellikle 1. yaş gününden birkaç ay önce oluyor bunu parti vererek kutlayabilirsiniz. Diş buğdayı partisi için bazı geleneklerimiz var.

   Zemine meslekleri temsil eden birkaç öğe yerleştiriyoruz (yani bir doktor için bir sketeskop, bir finansal analist veya muhasebeci için bir hesap makinesi, akademik kariyer için bir kitap, belki bir bilgisayar mühendisi için bir dizüstü bilgisayar, bir terzi için bir makas, bir sanatçı vb). Bebeğin seçtiği ilk nesne, gelecekte hangi mesleği seçeceğini size söyler. 

   Diş buğdayı parti malzemeleri bol çeşit ve uygun fiyatlarla Köklü Süs'de. Diş temalı tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, hatıra çerçevesi ve daha birçok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz.     Diş buğdayı parti malzemelerini sayfamızdan online sipariş verebileceğiniz gibi mağazamızdan da gelip almanız mümkün. Sayfamızda gördüğünüz tüm ürünler mağazamızda mevcuttur. Online saat 16:00’a kadar sipariş verdiğiniz tüm parti malzemeleri aynı gün kargoya teslim edilir.

Diş Buğdayı Süsleri Fiyatları

200 TL üzeri siparişler aynı gün teslim edilmektedir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page