top of page

  Cinsiyet Belirleme Partisi Kız mı? Erkek mi? (Gender Reveal Party) için gerekli olan tüm malzemeleri burada. Cinsiyet öğrenme parti malzemesi ihtiyaçlarınızı sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Cinsiyet Partisi Malzemeleri

  Ebeveynler genellikle bebeğin kalp atışlarını ilk olarak gebeliğin 6. haftasında, bebeklerinin cinsiyetini hamilelik döneminin 17-20. Haftalarında yapılan ultrasondan belirleyebilirler. BuTüp bebek için de geçerlidir.  Eğer mükemmel bir çin takvimi uzmanı değilseniz bebeğin kız mı yoksa erkek mi olacağını  bundan önce belirlemek genellikle çok zordur.  Cinsiyet belirlendikten sonra, cinsiyet açıklama partisi kısa bir süre sonra planlanmalıdır. Anne ve baba adayı henüz açıklamaya hazır değillerse, istenirse açıklamayı yapmak için bebeğin doğumuna yaklaşıncaya kadar beklemek mümkündür. Arkadaşlarınız için partinin planlayıcısıysanız, ultrason tarihini öğrenin ve ardından tarihi buna göre planlayın.

Cinsiyeti ortaya çıkaran bir partideki süslemeler, genellikle her cinsiyeti temsil eden renklere odaklanır: mavi ve pembe. Gördüğünüz her şey mavi ve pembe olacak! Cinsiyet balonları, flamalar, yiyecek, sofra takımı vb.

Başlamak için partinizin bir odak noktasına ihtiyacı var. Bu genellikle yemek masası olacaktır. Ancak sadece masanın kendisini düşünmeyin, masanın arkasındaki duvarı süsleyen bir fon oluşturun! Bunu yapmanın bir yolu, masanın yarısının arkasına pembe flamalar ve ardından diğer yarısının arkasına mavi flamalar sallamaktır. Ve en üste mavi ve pembe balonlar koyun, böylece flamaların sonunu göremezsiniz.

Biraz Eğlence Katın

Cinsiyet Tahmini Oyunu:

Konuklarınıza cinsiyetlerini tahmin edebilmeleri için ultrason görüntüsüne bir göz atın. Doğru tahmin eden bir ödül alacak!

Zaman kapsülü:

Duyuruların eğlencesinden sonra, birkaç kişi için biraz ciddileşin ve misafirlerinizden bebeğiniz için umutlarını, tahminlerini ve tavsiyelerini yazmalarını isteyin. Notları çocuğunuza 13, 16, hatta mezuniyet gibi dönüm noktası bir doğum gününde hediye etmek için bir kutuya koyun!

Mavi mi pembe mi, ne düşünüyorsun? veya "Cinsiyet Tahmininizi giyin!" Partiden önce misafirlerden tahminlerine uygun mavi veya pembe giyinmelerini isteyin. Ardından cinsiyet ortaya çıktıktan sonra doğru tahmin edenlere bir ödül verin.

Cinsiyet Balonu Patlatarak Cinsiyeti Öğrenme

Konuklardan, anne karnındaki bebek hakkında cinsiyet tahmini alınır. Ardından karşıya siyah  balonlar dizilir. Balonlardan birçoğu alakasız renkte, sadece 1 tanesi mavi yada pembe renkte konfeti içermelidir. Konuklar Dart iğnesi ile balonları sırayla patlatmaya çalışarak cinsiyet rengindeki konfetilere ulaşmaya çalışır.

Cinsiyet belirleme konfetileri ve renkli sis bombaları da partinize renk katacaktır. Kız ise pembe erkek ise mavi konfeti ve sis bombası satın alabilirsiniz.

Diğer bir eğlenceli sunum ise sürpriz kutu içindeki cinsiyet rengi içeren balonları kutudan serbest bırakmaktır. Kutudan uçan pembe veya mavi balonları serbest bırakın,

Halk Arasında giderek daha fazla aile cinsiyet ayrımı gözetmeyen fikirlere yöneliyor. Birincisi, resmi olarak açıklamadan önce bebeklerinin cinsiyetini vermek istemeyebilirler. İkincisi, sadece erkeklerin kamyonlarla oynayabileceği ve sadece kızların bebeklerle oynayabileceği fikirlerini pekiştirmek istemeyebilirler.

Dekor söz konusu olduğunda bu partiler için pastel, beyaz, altın ve gümüş ve rose gold popülerdir. Büyük, folyo balonlarla bütün bir duvarı veya masayı süsleyerek "Hoşgeldin Bebeğim!" veya aklınızdaki başka bir kelime grubunu yazdırabilirsiniz.

Son günlerde en az baby shower kadar ilgi gören cinsiyet öğrenme partisi ürünlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olan her şeyi sipariş vererek hazırlıklarınıza oturduğunuz yerden devam edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sahip olduğunuz ödeme seçeneklerini, iade şartlarını, güncel kampanyaları, üç adımda sipariş imkânını ve banka hesap bilgilerini bulabilirsiniz.

Cinsiyet Partisi Fiyatları