top of page

ÖZEL GÜNLER

1 YAŞ PARTİSİ

İlk yaşa gelindiği gün her zaman özeldir, peki onu eğlenceli hale getirmek için ne yapmanız gerekir? Tabi ki de 1. yaş partisine.

    O özel doğum gününü daha da eğlenceli kılmak için 1. yaş parti malzemelerimizi inceleyebilirsiniz. Balonlar, 1. yaş flama, banner, tabak bardak setleri, peçeteler, kek standı, masa örtüsü ve 1. yaş parti setleri Köklü Süs de. .

SEVGİLİLER GÜNÜ

  Kendi çabalarınızla sevgiliniz için sevgililer günü süslemeleri ve partisi yapmanız onu etkileyecektir.Peki Köklü Süs olarak biz nasıl yardımcı olabiliriz?. Sevgililer Günü hediyesi, masa süsleri, keçe setleri, flamalar, bannerlar, love balonları, kalpli ve güllü konfetiler sevdiğiniz  için hazırladığınız parti de yardımcı olacaktır. Sevginizin gücünü göstermek için daha kişiselleştirilmiş ürünlere yönelmenizi tavsiye etmekteyiz.

Özel bir şekilde evlenme teklifinde bulunmak için gereken parti setlerinden sipariş edebilirsiniz. 

BABY SHOWER PARTİSİ
  Mükemmel baby shower etkinliği için ne yapılmalı? Daha yolun başındaki anne adayının üzerinde etki yaratacak kadar yaratıcı  ve hafızadan gitmeyen bir etkinlik yapmak artık çok kolay.

  Baby shower partinizi nerede gerçekleştirecek olursanız olun, parti yerinde aradığınız her temaya ve dekora uyacak şekilde rengarenk süslemeler, balonlar  ve  parti malzemeleri Köklü Süs de .

CİNSİYET PARTİSİ


Doğumuna günler saydığınız bebeğinizin cinsiyetini açıklamak için cinsiyet partisi verebilirsiniz. Parti ortamını, kız veya erkek bebeğinize uyacak bir dizi güzel süsle güzelleştirin ve Kız mı Erkek mi baskılı uçan balonlarını almayı unutmayın.

YENİ DOĞAN BEBEK 


Yeni doğmuş bebeğinizin gelişi, aile için  en mutlu anlardan biridir, kız veya erkek bebeğinize göre uyarlanmış parti setleri ile unutulmayacak bir görsel oluşturun. Süslemelerinize biraz anlam katmak için parti ürünleri üstüne isim veya mesaj ekleyebilirsiniz.

KATEGORİLER

200 TL üzeri siparişler aynı gün teslim edilmektedir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page