top of page

Doğum Günü Süsleri

  Doğum günü partileri, dünya çapında kutlanan en yaygın olaylardan bazılarıdır. Unutulmaz bir günü kutlamak için en iyi arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle çevrili olduğunuz neşeli bir parti kutlamasıdır. 

  Bir doğum günü partisini dekore etmek için ihtiyacınız olan tüm süsleme malzemeleri Köklü Süs de.

Doğum günü partisi için yeri seçmek

   Bazı insanlar partilerini park, bahçe veya restoran gibi özel yerlerde düzenlemeye karar verirler. Ancak bu yerler, onu kendi evinizde düzenlemenin verebileceği sıcaklığın ve misafirperverliğin aynısını sunmaz. 

   Elbette bir doğum gününü kutlamanın birçok farklı yolu vardır. Bununla birlikte, doğum günü partisini nasıl düzenlemeyi seçerseniz seçin, yemek temel ihtiyaçlardan biridir. Bunu akılda tutarak, yemek masası dekorasyonun temel özelliklerinden biri olacaktır. Enfes bir sunum masası hazırlamak için sunum masanızın arkasına konseptinize uygun bir afiş, etrafına zincir balon demeti yapabilirsiniz. Masanızın ön tarafına ayaklı panolar ve masa üzerine mısır kutuları, tabaklar, çatallar, peçeteler ve isteğe göre jardinyer, supla ve şamdanlar yerleştirebilirsiniz.

   Doğum günü partinizi dekore etmek için bir başka önemli unsur - dekoratif ve renkli süslemeler.  Ponpon süs, petek süs, yelpaze süs, balon, folyo parti perdesi, masa eteği, japon feneri, iyi ki doğdun yazıları, asmalı parti süslerini kullanabilirsiniz.

   Doğum günü kişisinin yaşı da dekoratif bir öğe haline gelebilir. Rakam veya harf balonlarla evin duvarlarına, odanın girişine veya masa çevresine uçan rakam veya harf balonları katarak doğum gününüze  renk katabilirsiniz.

   Her yaş grubuna uygun doğum günü süsleri ve konseptlerimiz mevcuttur. Yeni Doğumdan 100 yaşına kadar ki doğum günü süs ihtiyaçlarınızı Köklü Süs den karşılayarak ister evde ister işyerinde veya bir mekanda özel günününüz keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğum Günü Süslemeleri Seçimi İçin İpuçları

Doğum günü süslemelerini seçerken dikkat etmeniz gereken renk uyumluluğu organizasyonun başında gelir. Parti konseptinize ve renklerinize konsantre olduktan sonra gerisi süsleri uygulayacağınız mekanın yapısına uyacak şekilde süsler seçmeniz.

Doğum Günü Parti Malzemelerini Nasıl Alabilirim?

İhtiyacınız olan tüm doğum günü parti malzemelerini sitemiz üzerinden çok kısa sürede online olarak sipariş verebilir veya Fatih de bulunan mağazamızdan satın alabilirsiniz. Sitemizden verdiğiniz tüm siparişler mesai gün ve saatleri içerisinde kargoya verilmektedir
 

Hemen alışverişe başlayın indirimli ve kaliteli ürünlerin keyfini çıkarın.

Süsleme Çeşitleri

Doğum Günü Süs Fiyatları

Sitemizde minumum sipariş bedeli 300 TL dir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page