top of page

HOŞGELDİN BEBEĞİM

   Anne ve baba için yeni bir bebeğin gelmesi kadar heyecan verici bir şey yoktur diyebiliriz. Kız ya da erkek bebeğin gelişinin sevinciyle hem ebeveynler hem de arkadaşları bolca eğlenirler.

   Parti düzenlenmeden önce, organizatörlerin bir takım sorulara cevap bulması gerekiyor. Davet edilenlerin sayısından partiye, yemek çeşitliliğine, süslemelere , balonlara ve hediyelik eşyalara kadar çeşitli konularda karar verilmelidir.

Bebek Balonları ve Parti Süsleri
  Daha geleneksel parti süsleri ne  ek olarak, baby shower balonlarını etkinliğinizi daha da özel kılmak için kullanabilirsiniz. Erkek veya  kız çocuğunuz için birbirinden farklı  tip, renk, şekil ve tasarımlı balon seçeneklerine sahipsiniz. Ebeveynler çocuklarının ismini önceden belirlemişlerse  bebeğin ilk ismini belirtmek için sadece bir harfli balon seçebilir veya bebeğin tam ismini harf balonları ile yazdırabilirler. Partinizin belirli bir teması varsa, belki yıldızlar ve kalpler veya çeşitli çizgi film tema balonları örneğin unicorn veya safari balonları ile destekleyebilirsiniz. Bebek ayakkabıları, sallanan atlar, biberonlar, bebek arabası, yıldızlar ve çok daha fazla tip balonlar mağazamızda mevcut. Kıvrımlı kurdeleler, ağırlıklar ve ışıltılı ışıklar gibi aksesuarlar organizasyonunuzu daha şenlikli hale getirmenizi sağlayacaktır.

Yaratıcı ve renkli balon, helyum veya folyo balonları ile  mükemmel bir parti  etkinliği düzenleyebilirsiniz.

  Yeni doğan bebek partinize nerede ev sahipliği yapıyor olursanız olun, mekanınızın aradığınız her temaya ve stile uyacak şekilde canlı desenler, iç açıcı illüstrasyonlar ve çarpıcı renk şemalarıyla tamamlanmış muhteşem tasarımlı parti ürünleri ile dekore edildiğinden emin olun. 

Ürün Fiyatları