top of page

BALON ZİNCİRİ

 Doğum günü partinizi veya diğer etkinliklerinizi zirveye taşıyacak bir dekor öğesi mi arıyorsunuz?

 İster bir doğum günü partisi düzenleyin, ister yeni bir bebeğin gelişini kutlayın,   bekarlığa veda günü hazırlayın  veya bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yapıyor olun, balon zinciri  partinizde  ihtiyacınız olan süslemedir. Nedeni ise balon zincirlerinin kolaylıkla yapılıp sahnelenen alanı göze hoş gelecek şekilde doldurmasıdır. Ayrıca balon zincirinin maliyeti eğer kendiniz yaparsanız çok düşüktür. 100 adet balonla yapılan bir balon zincirinin maliyeti 55-100 TL arasında olacaktır.

Balon Zinciri Nasıl Yapılır?

1. Öncelikle parti yapacağınız etkinliğin konseptine göre balon renkleri belirlenir.Ardından balonlar ve  ihtiyacınız olan aparatları ayırın. Balon zinciri yapabilmek için gereken malzemeler şu şekilde sıralanabilir; balon, zincir balon aparatı,makas, sıvı yapıştırıcı (peligon) veya tutkal, balon pompası, yapışkan kroşe, ve balon aralarına serpiştirmek üzere çicekler,güller,yapraklar vb

2. Daha sonra balonları şişirip balon zinciri aparatına kolayca geçirebilirsiniz. Balon zincirinde çeşitlilik sağlamak için balonların hepsini aynı boy şişirmeyiniz. Zincirde bulunan boşlukları küçük balonlarla kapatabilirsiniz.Balon zincirini hazırladıktan sonra yapışkan kroşe ile balonları istenilen alana tutturabilirsiniz. Balon kemerinizi isteğe bağlı yeşil yaprak veya taze çiçeklerle süsleyin. Bunlar, balon kemerinize daha canlı bir duruş ve doğal bir his verecektir.Çicekleri balon yapıştırmak için sıvı yapıştırıcı(peligon) kullanabilirsiniz.  

5 Metre Balon Zincirine Kaç Adet Balon Sığar?

5 Metre balon zinciri aparatına 108 adet balon sığmaktadır. 

Aşağıda bulunan balon zinciri setleri ekibimiz tarafından oluşturulan örnek setlerdir. Kendin yap veya eve hazır getir seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz. Eğer ki aşağıdaki balon setlerinde bulunan renkler konseptinize uymuyorsa balon zincir aparatı ile sayfamızda bulunan Balonlar kategorisinden balonlarınızı seçerek konseptinize uygun balon zincirini oluşturabilirsiniz.

Balon Zinciri Ne Kadar Sürede Hazırlanır?

5 metre balon zincirini tecrübenize göre 45 dakikayla 3 saat arası bir sürede hazırlayabilirsiniz.

BALON ZİNCİRİ FİYATLARI

    200 TL üzeri siparişler aynı gün teslim edilmektedir.

    Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
    bottom of page