top of page

PARTİ MALZEMELERİ

  İnsanlar hayatlarındaki önemli olayları kutlamak için partiler düzenlerler. Ancak 2020'de artık bir parti sadece pasta ve mumlardan ibaret değil.

  Yaratıcı ve unutulmaz bir şey organize etmek için harika alternatif fikirler mevcut. Hem çocuklar hem de yetişkinler temalı partileri severler. Bir konsepte dayalı partiler her zaman akılda kalıcı oluyor.

  Dekorasyonlar, masa düzenleri, kılıklar ve parti etkinlikleri herhangi bir renk veya tasarımda bulunabilir. Onlarla pek çok benzersiz parti organize edilebilir!​ Sevdikleriniz için benzersiz doğum günü partisi vermek istiyorsunuz sitemizi inceleyebilirsiniz.

  Sitemizde her yaş grubuna özel birbirinden renkli parti malzemelerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Doğum Günü Parti Süsleri Seçmek

Parti düzenlemek zamanınızı alır. Bunu evde yapmak ise tamamen farklı bir hikaye. Evde parti verirken masa süslerinden sandalyelere, duvar süslerinden genel dekorasyonlara kadar düşünmeniz gereken çok şey var. İlk kez yapan biri için baş döndürücü olabilir. Sitemizde gördüğünüz örnek parti konseptleri zamanla oluşan tecrübemiz ve geçmiş çalışmalarımızın ürünüdür, bundan dolayı sipariş verirken karar vermek sizin için zor olmayacaktır. 

En Çok Tercih Edilen Parti Malzemeleri


Son dönemlerin en tercih edilen parti ürünlerini sıralayacak olursak doğum günü poster ve afişleri, metalize (parlak) kapı ve duvar perdeleri, püsküllü metalize(parlak) masa etekleri, balon şeridi, balon standı, krom balon, makaron balon, konfeti, pipet, meşale, mısır kutuları, pinyata vs. gibi ürünleri listeliyebiliriz. Parti konseptinize karar verdikten sonra  yukarıdaki  ürünlerden ihtiyacınız olanları partinize dahil edebilirsiniz.

Siparişlerim Ne Zaman Kargoya Verilir?
Sitemizden hafta içi saat 16:00 a kadar vermiş olduğunuz tüm ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişleriniz 1-3 gün içerisinde elinize ulaşır. Eğer İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız Fatih'te bulunan mağazamızdan ürünleri satın alabilirsiniz.

Parti Süsleri Çeşitler

Parti Malzemeleri Fiyatlar