top of page

HAKKIMIZDA

Köklü Süs ve Uçan Balon Resim
KÖKLÜ SÜS VE BALON

Köklü Süs ve Uçan Balon, İstanbul'un Fatih ilçesinde faaliyet gösteren parti malzemeleri mağazasıdır. Online olarak www.koklusus.com adresinde internet satışları gerçekleştirmektedir. 

Amacımız, meşgul insanların eğlenceli, kolay ve uygun fiyatlı harika partilere ev sahipliği yapmasını olabildiğince kolaylaştırmaktır. Hayatınızın çocuklar, işler, aile ve daha fazlasıyla ne kadar telaşlı hale gelebileceğini biliyoruz ve bu nedenle parti planlamanızı olabildiğince basit hale getirmek istiyoruz. Doğum günü partilerinden masa süslemelerine, büyük fark yaratan küçük parti aksesuarlarına kadar bir çok farklı ürün Köklü Süs ile kapınızda.

Mağazamız, küçükleri bütün gün kıkırdatacak çocuk doğum günü trendlerinden büyük gününüzü olağanüstü kılacak zarif düğün malzemelerine kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce şık ve modaya uygun parti temasıyla doludur.

Baby shower, bekarlığa veda partileri, yıldönümleri, düğünler, 1. doğum günü partileri, genç ve yetişkin doğum günleri dahil her durum için parti temalarımız ve şık dekorasyonlarımız var. Ayrıca Cinsiyet belirleme, Bayramlar, Sevgililer Günü,Yılbaşı Gecesi gibi özel günler için parti koleksiyonlarımız ve balonlarımız mevcuttur.

Yüksek düzeyde müşteri hizmetimizle gurur duyuyoruz. İster 8 kişilik küçük bir toplantı, ister 500 kişilik büyük bir etkinlik olsun, başarılı bir partiye sahip olmanıza yardımcı olmak için buradayız. Lütfen parti ipuçları için bizimle iletişime geçmekten veya parti planlama sorularınızda size herhangi bir şekilde yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Siparişler son derece hızlı paketlenir ve depomuzdan gönderilir. Genellikle, stoktaki siparişler aynı iş gününde kargoya verilir.

Görüş ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyor ve bizi aramanızı, e-posta göndermenizi veya yazmanızı rica ediyoruz.
 

Sitemizde minumum sipariş bedeli 300 TL dir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page