top of page

Kına Süsleri

Kültürümüzdeki önemli geleneklerden biri de kına gecesidir. Geleneksel olarak  kına gecesi düğünden önceki gece gerçekleşen bir kadın partisidir.

Gelinin en yakın arkadaşları ve kadın aile üyeleri yemek yemek, dans etmek ve şarkı söylemek için bir araya gelirler. Ellerine kına koyarlar. Haftalar sonra ellerinde bıraktığı şekiller herkese yeni bir gelin olduğunu göstermiş olur. Geleneksel olarak ve hala birçok gelin için bir taraftan ailesinden ayrılacağı için buruk diğer taraftan sevdikleri ile stres attığı bir gecedir. Gelinlerin en özel hatıralarından birisi olan kına gecesi malzemeleri  konsept ile uyumlu bir şekilde seçilmelidir.Geleneksel kına gecelerinde çok çeşitli malzemeler tercih edilirken, modern kına gecelerinde daha sade olanlar tercih edilir.

Kına Gecesi Parti Malzemeleri

Kına gecelerini çeşitlendirmek için satın alınabilecek çok farklı kına malzemeleri bulunmaktadır. Günümüzde birbirinden farklı kına gecesi temaları bulunduğu için, kına gecesi malzemeleri de oldukça çeşitlidir. Eğer siz de kına gecenizin konsepti ile uyumlu malzemeler satın almak istiyorsanız, ihtiyacınız olan malzemelerin hepsini Köklü Süs de bulabilirsiniz.

Kına gecesi parti malzemeleri denilince akla ilk gelenler kına kesesi, örtüsü ya da duvağı ve tasıdır. Kına örtüleri, bindallı modeli ve rengi ile uyumlu olarak tercih edilebilmektedir. Daha çok kırmızı renkte olan kına duvaklarının yeşil ve bordo gibi farklı renkleri de bulunmaktadır. Yine bu gecenin olmazsa olmaz malzemeleri arasında; kapı süsleri, kına sepeti, mumu, eldiveni ve gülü de yer almaktadır. Bu malzemeler arasından kına gecesi temanız ile uyumlu olanları satın alarak sizin için özel bu geceye renk katabilirsiniz.

Kına Gecesi Hediyelikleri

Kına geceniz için kına malzemeleri yanı sıra davetlileriniz için kına hediyelikleri de satın alabilirsiniz. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz ürünlerin başında hediyelik kına paketleri gelmektedir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden güzel kına paketleri bulunmaktadır. Bunlar arasından kına konseptinize ve bütçenize uygun olanını satın alarak sevdiklerinize hediye edebilir ve onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Fakat kına gecesi hediyelikleri bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda kına gecesi temalı anahtarlık, sabun, magnet ve kokulu taş gibi seçenekler de mevcuttur.

Kına Malzemeleri Fiyatları

Sitemizde minumum sipariş bedeli 300 TL dir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page