top of page

FOLYO BALONLAR

Folyo balon çeşitleri en uygun fiyatlarla Köklü Süs'deFolyo balonları bol çeşit ve uygun fiyatlarla sitemizden temin edebilirsiniz.

Birbirinden güzel renkleri ve karakter temaları ile tüm çocukların sevdiği folyo balon çeşitleri için sitemizi inceleyin. 

Harf ve rakam folyo balonlar


Harf ve rakam folyo balonlar son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini almıştır. Doğum günü partisi, nişan, sünnet, düğün, bebek partileri, 1 yaş doğum günü ve tüm partilerde bu ürünleri kullanabilirsiniz. İsim ve sayı folyo balonları mağazamızdan helyum gazı ile şişirtebilirsiniz veya adrese teslim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uçan balon demetleri ile harf ve rakam folyo balonları birleştirip karışık demet haline getirilebilinir.

Kalp Folyo Balonlar

Sevgilinize kalp şeklinde değişik renklerde balon gördermek istermisiniz?

Çizgi Film Karakterli lisanslı folyo balonlar

Sitemizde  farklı karakterlerde folyo balonlar bulunmaktadır. Çocukların beğenerek izlediği animasyon  ve çizgi filmlerinin karakterlerinden oluşan folyo balonlar ile onları mutlu edebilirsiniz. Bizlere müşterilerimiz (folyo balon satan yerler, nerede satılır, folyo balon satın al, nereden bulurum, fiyatı ne kadar) arama terimlerinden ulaşmaktadır. Folyo balonlar nasıl şişirilir? ve tekrar nasıl indirilir? diye merak edenler sitemiz üzerinde , whatsapp mesajı veya direk arayarak  fikir alabilirler . En ucuz ve ekonomik folyo balon çeşitleri, farklı modelleri, uygun fiyatlar ve  güvenli alışveriş ile Köklü Süs ' de.

FOLYO BALON 

FİYATLARI

Sitemizde minumum sipariş bedeli 300 TL dir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page