top of page

PARTİ KONSEPTLERİ

Günümüzde özellikle sosyal medyanın gelişimiyle 1 yaşından 80 yaşına kadar hemen hemen herkes özel günlerini kutlamaya ve bu eğlenceli anlarını çevreleri ile paylaşmaya başladı Sitemizde her yaşa, cinsiyete , mekana uygun parti konseptleri bulunmaktadır. Partinizi daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirmek artık çok daha kolay.

Doğum günü veya özel günlerinizi planlamasının kolay olması adına önceden parti konsepti belirleyebilirsiniz. Konsept belirlendikten sonra buna uygun renklerde genel süsler, balonlar, masa süsleri ve sofra setleri belirlenir. balonsiparis.com olarak kaliteli ürün, uygun fiyat ve güvenli alışveriş ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Süper Kahraman Çizgi Film Karakter Konseptleri

Çocuğunuzun ekrandan takip ettiği ve ruh ve düşünce dünyasını şekillendirdiği animasyon karakterini belli zamanlarda yanında görmek ister. Özellikle son zamanlarda gelişim çağındaki hem kız hem de erkek çocukları kral şakir karakterini arkadaş olarak benimsemişlerdir. Kral şakir parti malzemeleri ile kutlama yaparak bu dostluğu pekiştirebilirsiniz. Minik farelerin sempatik gösterildiği çizgi filmde minnie mouse ve mickey mouse karakterleri sevgi teması ile izleyenleri etkiler. Bunun yayında özellikle minnie mouse karakterinin giydiği güzel elbiseler ve taçlar, kız çocuklarının ilgisini çeker. Tüm bu ilgiyi minnie mouse parti malzemeleri ile birleştirerek yıllar sonra bile akıllarda kalan bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

 

Yetişkin Parti Teması

 

Kimi zaman romantik süslemeler kimi zaman da gerçekçi figürler kullanılarak partinizi şekillendirebilirsiniz. Altın-Siyah veya altın-gümüş renkli balonlar, led ışık, kalp mumlar, meşale , konfeti gibi yardımcı parti malzemeleri kullanılmaktadır.

200 TL üzeri siparişler aynı gün teslim edilmektedir.

Parti Malzemeleri ve Uçan Balon
bottom of page